Realizace projektu spolufinancovaného Ministerstvem pro místní rozvoj ČR

Horský Hotel Radegast se zapojil do Národního programu podpory cestovního ruchu 2015 – 2. výzva, název podprogramu: Cestování dostupné všem, a to projektem s názvem: Rekonstrukce doprovodné infrastruktury Horského hotelu Radegast.

Za finančního přispění Ministerstva pro místní rozvoj ČR bude realizována rekonstrukce podloží stávající otevřené terasy pro turisty, a to za účelem:

  • zvýšení bezpečnosti stávající terasy, která je vlivem různých povětrnostních podmínek ve zhoršeném stavu a může dojít k ohrožení návštěvníků,
  • podpora atraktivity objektů pro pěší turisty a cykloturisty (rodiny s dětmi, handicapované turisty),

Z důvodu povětrnostních podmínek jsme však nuceni realizovat stavbu až v příštím období. Možnost venkovního občerstvení pro turisty tak bude k dispozici až na konci jara příštího roku.

Věříme však, že rekonstrukce stávajícího podlaží přispěje k většímu pohodlí všech turistů, kteří navštíví malebné okolí vrcholu Radhoště.

Ministerstvo pro místní rozvojProjekt „Rekonstrukce doprovodné infrastruktury Horského hotelu Radegast“ byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

 

Foto je pouze ilustrativní - po ukončení realizace akce bude aktualizována fotodokumentaceHotel Radegast Projekt úpravy terasy

Aktuální počasí:

Otevírací doba

otevřeno denně od 9:00 do 20:00